TV NVIDIA SHIELD | Transmetimi i Media Player me Remote & Game Controller

 

Merr nga Amazon NVIDIA SHIELD TV

  • Lidhu me Google Life - Qasuni të gjitha përmbajtjet tuaja të Google dhe veçoritë e shtëpisë së zgjuar me Asistentin Google, ndajeni Google Photos tuaj në 4K dhe hidhni aplikacionet tuaja të preferuara në TV tuaj me Chromecast 4K.
  • Central elektrik 4K HDR - Shikoni Netflix dhe Amazon Video me 4K HDR të freskët dhe YouTube, Filma dhe TV Google Play dhe VUDU në 4K. Aplikacione si HBO Now, Spotify dhe ESPN plotësojnë të gjitha nevojat tuaja për argëtim.
  • Lojëra të NVIDIA-Powered - Hidhni lojëra nga PC-ja e pajisur me GeForce në TV tuaj në HDK 4K me 60 FPS. Merrni lojëra cloud me fuqi NVIDIA sipas kërkesës me GeForce TANI. Dhe shijoni lojëra ekskluzive Android vetëm në SHIELD.
  • Smart Home Ready - Asistent Google ju lejon të kontrolloni argëtimin tuaj dhe shtëpinë e zgjuar me zërin tuaj. Shtoni Lidhje SmartThings për të lidhur pa tel dritat, altoparlantët, termostatet dhe shumë më tepër.
reklamat

3 mendime për “TV NVIDIA SHIELD | Transmetimi i Media Player me Remote & Game Controller"

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.